Bozkurt "Bu sene hedefimiz şampiyonluk"

7 Kasım 2014, Cuma 12:45

     


Şuhut Belediyesi ayık olağan Belediye Meclis toplantısında konuşan Recep Bozkurt ”Şuhut Belediye Hisarspor’umuza bu sezon da elimizden gelen desteği vereceğiz ve her zaman olduğu gibi futbolcularımızın yanında bulunmaya onlara yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Bozkurt, bu sezon şampiyonluk beklediklerini kaydetti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN RESME TIKLAYINIZ..


Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt başkanlığında, Şuhut Belediye Meclis Toplantısında gerçekleştirildi. Başkan Bozkurt’un açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda 3 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.  Plan Bütçe Komisyonu tarafından Zafer Hayvancılık Alım Satım Sanayi ve Ticaret Limited şirketi hissedarı olan Barış Arıçelik tarafından şirketin %25 hissesini Şuhut Belediyesine hibe etme talebi belediye meclis üyeleri tarafından kabul edildi. İkinci madde olarak görüşülen Belediye Birimleri ve Görevlerini Komisyon üyelerince araştırma ve inceleme çalışmaları ile belirleyeceğini ve komisyon üyelerinin iktisas komisyonunun oluşturulması görüşülerek karara bağlanıldı. 


Belediye Meclis Üyeleri üçüncü ve son madde olan Şuhut Belediyesi Zabıta Amirliğinin Belediyemizden iki adet damperli kamyon ve bir adet cenaze nakil aracı talebi görüşülerek  taleple ilgili açıklama yapan Başkan Bozkurt, “İlçe halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunmak ve halkımızın sorunlarına çare  olmak için bu araçlarımızı en kısa zamanda tedarik etmeli ve halkımızın hizmetine sunmalıyız” dedi. Başkan Bozkurt, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünden Şuhut Belediyesine ihtiyaçlar kapsamında 1 adet ekskavatör, 1 adet dozer, 1 adet lastik yükleyici araç, 1 adet greyder talebinde bulunduğunu ve gerekli girişimleri yaptıklarını belirtti. Son maddenin görüşülmesiyle toplantı sona erdi. .  
Son Eklenen Haberler