SON DAKİKA

Playstation telefonu ne zaman piyasada?

9 Şubat 2011, Çarşamba 11:29

     

Playstation telefonu ne zaman piyasada? haberi Aylardır oyun tutkunlarının dört gözle beklediği Sony'nin Playstation Phone kompozisyonu altında kullanıcılara sunacağı telefon nihayet resmiyet kazandı.

Sony Ericsson Playstation Phone'nun varlığını resmi olarak açıkladı. Aylar önceden beri tahmin edilen avuç içi telefonların adı ise Xperia Play olacak. Xperia Play olarak adlandırılan akıllı telefon standart bir telefon gibi görünüyor ve bu telefon kayar kapaklı sisteme sahip. Kayar kapak açıldığında PlayStation kontrolleri ortaya çıkıyor.


Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre, Xperia Play, Google'un Android işletim sistemiyle çalışıyor. Ya telefonun sloganı? Sony onu da unutmamış tabii ki. Ürünün sloganı "Android oynamaya hazır". Ürünün detayları, fiyatı ve ortaya çıkacağı gün hakkında ise henüz bir açıklama yok.

Sony tüm bu açıklamaları Facebook üzerinden yaptı. Firma önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresi kapsamında yeni ürünüyle ilgili daha fazla bilgi verecek.

Sony'nin Xperia Play telefonu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.


(ShiftDelete.Net )..  
Son Eklenen Haberler